«

»

gru 13

Film był superowy, natomiast później…

Wyprawa ze znajomymi do Warszawy! Naprawdę niezmiernie nadzwyczajna myśl! Któregoś pięknego popołudnia w sobotę zaplanowaliśmy wybrać się ze znajomymi do Wawy, do kina trójwymiarowego, rzekomo warte dojrzenia. Umówiliśmy się zatem na mieście w własnej miejscowości, zapakowaliśmy się do mojego pojazdu i pojechaliśmy.

W kinie było ogromnie fantastycznie. Opuściliśmy kino koło 21 i pragnęliśmy już zawracać do domu tymczasem, niestety mój wóz absolutnie nie chciał ruszyć. Musieliśmy opuścić go na parkingu, a sami wystartowaliśmy uganiać się za hotelem. Niechybnie nie muszę nawet wspominać, że jako jedyny rozmyślałem o parkingu. Znajomi rzecz jasna zamiast o parkingu tudzież moim samochodzie dumali już wyłącznie o miejscu do spania. No prawdopodobnie uprzednio krztyna zabawy, a wówczas potem spanie.

Hotele w Warszawie to nadzwyczaj wartościowy interes jak zdążyliśmy się zorientować. Żeby wynająć pokój w takim przyzwoitym hotelu to powinno się wydać z grubsza 200 złotych za noc. Po godzinie poszukiwania byliśmy już srogo zgłodniali i wyczerpani poszliśmy do hotelu, który dostrzegliśmy.

Uiściliśmy po 150 złotych od osoby. Hotele w tym miejscu są wybitnie elitarne, nie powiem, że nie, tymczasem ich cena winn być raczej niższa. Będziemy niezmiernie długo se przypominać nasz nieudany wypad do stolicy.