«

»

gru 08

Predyspozycje – znacząca sprawa

Są osoby, które mają własnego marzenia, przeważnie nadzwyczaj ambitne. Chcą być wokalistami, wyszkolić się grać na jednym instrumencie. Niezwykle szałowe marzenia i niezwykle regularnie nie ustaje się zaledwie na marzeniach. Nadzwyczaj sporo z tych osób bierze przykładowo kursy grania na gitarze czy też innym instrumencie, względnie kursy śpiewu.

Po zaledwie paru takich lekcjach, pochwalani przez swoich nauczycieli rozpoczynają chwalić się swoimi dokonaniami przed rodziną, kolegami, a nieraz nawet całym światem. Wystarczy, iż nagrają jakikolwiek filmik jak grają na gitarze, względnie śpiewają i usytuują go na Youtube.

Część nawet idzie na casting programu gdzie szuka się geniuszów. Niezwykle wiele osób natomiast dowiaduje się, że są jeżeli w ogóle średni w tym co czynią. Niestety talentów tak bywa jest mało. Nie każdy zdoła być sławnym gitarzystą, nie każdy zdoła super śpiewać.

W najwyższym stopniu szkoda tych ludzi, jakie były nabijane zapewnieniami swoich mentorów, że są idealni, po największej części po to, by wyiskać od nich kolejne płatności za lekcje. Tacy ludzie niszczą się o zaporę realiów. Na ogół czynią owo na oczach tysięcy postaci przed TV, lub monitorem peceta.

Zdołali by owego naturalnie kompletnie uniknąć, jeśliby trafili na uczciwego nauczyciela, który by im zakomunikował, iż nie mają zanadto okazałego geniuszu. Mogą się rzecz jasna uczyć, niemniej jednak nie będzie z tym w żadnym razie jakiegoś dużego porywu.