«

»

gru 08

Trzeba stawiać na rozwój

Co jest niezmiernie znaczne i to faktycznie w każdym biznesie? Jedna osoba odparuje, iż ogromnie znaczne jest szczęście. Pozostała wymieni bez sekundy namysłu na zdatnych pracowników. Kolejna osoba może ogłosić, że nadzwyczaj ważne jest wyczucie chwili.

Bezsprzecznie każda ma niedużo racji. Najistotniejsze jednak jest pogoń za nowościami. O ile mamy dwie firmy. Każda z nich absorbuje się fabrykowaniem modułów z betonu. W pewnej osoba, która odpowiada za postęp zakupiła maszyny, których produktywność jest dwa razy większa aniżeli tych, które były do rzeczonego czasu. Tych co nadal są w firmie konkurencji.

W drugiej jednostce, ewidentnie osoba odpowiedzialna za tą kwestię pozostała przy tych starszych maszynach. W takim razie zdołamy wyłącznie się domyślać jak w nadciągających miesiącach rozpocznie transformować się proporcja Klientów pomiędzy obiema organizacjami.

Niechybnie zdobędzie organizacja z machinami, które mają dwa razy większą efektywność, albowiem w tym samym czasie będą mogli obsłużyć dwa razy więcej Petentów, bądź oferować istniejącym dwa razy krótsze czasy na dostawę zadysponowanych towarów.

To niesłychanie idealnie wyraża, że postęp, pogoń na nowościami przynosi nam lepszą pozycję i bezpieczniejszą przyszłość. Należałoby o tym nieustająco pamiętać w ciągu podejmowania decyzji.