«

»

sty 29

Problem z dyscypliną

Ofiarowaliście niezwykle wiele godzin ze swojego życia aby nauczyć się posługiwać gitarą. Gracie naprawdę dość porządnie, pomimo tego do tej pory de facto nie udało wam się coś osiągnąć. Cokolwiek co by sprawiło, iż wszelkie te godziny w istocie były warte waszego frasunku. W większości wypadków w takim przypadku napływają chwile odpuszczenia.

Niesłychanie nagminnie miast jeszcze w wyższym stopniu się przyłożyć do nauki grania na gitarze, o wiele podkręcić nasze zaangażowanie, wtedy wymiękamy. Jest owo nader zwykła reakcja. Gdyż lata ćwiczeń grania na niniejszej gitarze nie doniosły do tej pory jakichś w wyższym stopniu pożądanych rezultatów, wtedy rezygnacja z naszej pasji jest wyłącznym prawidłowym rozwiązaniem.

Jest to błąd. Aktualnie chwile zwątpienia przydarzają się tak naprawdę każdemu. Nie wyłącznie jednostkom, jakie nadzwyczaj na zabój oddały się pewnej idei, w tym miejscu gitarze. Ważne jest aby w takich sekundach w zasadzie wypatrzyć jeszcze odrobinę zaangażowania, ażeby to wytrzymać, odszukać tyciutki powód kontynuacji.

Zdołamy odkryć innego nauczyciela, jeśli go nie mieliśmy, wówczas może czas go poszukać. Rezygnacja, jeśli już, to powinna być podjęta w sytuacji podczas gdy nie jesteśmy kierowani własnymi niepowodzeniami. Raczej wtenczas, gdy dana sprawa przestanie nam robić radość.

O ile powrócimy do początku i przypomnimy se z jakiego powodu pragnęliśmy grać na naszej gitarze, wobec tego w tym miejscu możemy znaleźć naprawdę coś co umożliwi nam na kontynuację naszej wybitnie znacznej, życiowej pasji.