«

»

sty 31

Procedura na beztroski urlop

Parking, to powierzchnia, gdzie zdołamy zostawić własny pojazd w sytuacji gdy musimy go na niejaki okres opuścić. Zazwyczaj zostawiamy na takim parkingu wóz na parę minut (wyjście na ogromnie szybkie sprawunki), do kilku godzin (w czasie pracy).

Istnieje jedna sytuacja, w której musimy pozostawić własny pojazd na taki parking na znacznie dłużej niż przeważnie. Wystarczy, że wykupiliśmy wycieczkę do ciepłych krajów. Samo wykupienie eskapady ewidentnie nie przyczynia się do tamtego, iż musimy zostawić na parkingu pojazd.

Do rzeczonego potrzeba w dalszym ciągu pewnej małej, ale ogromnie poważnej rzeczy. Chodzi o to, iż pozostawimy nasz samochód na parking kiedy nie będziemy mogli puścić go w domu pod dbałą pieczą kogoś z własnej familii, względnie pod dokładną opieką naszego znajomego.

Wtedy jesteśmy nieomal skazani na odkrywanie parkingu gdzie nasz samochód będzie na nas czekał. W takiej sprawie właściwie niesłychanie ważkie jest wyselekcjonować akuratny parking. Jest to niesłychanie ważne, gdyż wspaniale by było po powrocie widzieć nasz samochód na wybranym parkingu. Należałoby o tym pomyśleć przed podjęciem woli o doborze parkingu.