«

»

lut 01

Magazyn, swój lub wypożyczany

Organizacja wytwarzająca powinna mieć własne magazyny na terenie zakładu, czy może dużo doskonalszym rozwiązaniem będzie wypożyczanie nawierzchni magazynowych w położeniach, gdzie bieżące składy się wynajmuje. O ile skład jest obok przedsiębiorstwa, to transport mamy z głowy. Naturalnie transport tudzież przeprowadzki z hali wytwórczej do magazynu.

Bez wątpliwości wypada bądź co bądź przetransportować towary z tej hali do miejsca składowania, natomiast nie musimy wypożyczać aut ciężarowych i działać transport produktów do składów oddalonych nadzwyczaj regularnie o wiele kilometrów.

Najczęściej takie nawierzchnie magazynowe do użyczenia są pod miastami, ewentualnie na ich skrajach. Perfekcyjnym rozwiązaniem było by, jakby absolutna produkcja bezzwłocznie była wyprzedawana Kontrahentom. Kontrahent podstawia swój transport i zabiera wyroby.

Z przykrością stwierdzam tak zazwyczaj nie jest. Wyprodukowany materiał musi nieco odleżeć w składzie. Zatem powinno się zdecydować się na pewną z dogodnych opcji magazynowania towarów.