«

»

lut 11

Ty doglądasz, a pozostali owo olewają

Z jakiego powodu ludzie w pełni nie szanują pracy pozostałych? Ty dedykujesz niezwykle dużo czasu by wykaz stron był w rzeczywistości porządny. Nim dodasz witrynę to badasz czy jest poprawna z regulaminem, którego nikt nie czyta. Równie prawidłowo wolno taki regulamin wykreślić.

Zwyczajnie podczas gdy wchodzisz i rozpoczynasz badać nowiuteńkie strony, zauważasz absurdalne opisy, które pozostały chyba uformowane z automatu, systematycznie bez sensu. Od samego czytania łepetyna zaczyna pękać. W takich naturalnie momentach rozpoczynasz faktycznie niezmiernie poważnie się absorbować, po co mi wykaz witryn. Zdołasz wprowadzić opłaty. To jak najbardziej wykluczy część szkopułów.

Głównie, jeśli będzie można zgłosić stronicę nie wcześniej niż po opłaceniu. Problem w tym, że straci się dużo stron, jakie są pozytywne, tymczasem posiadacz nie będzie wydawał pieniędzy na pewny katalog.

Nie kapuję, czemu tępaki nie szanują naszej pracy, w szczególności, iż czynimy to za darmo. Nie ściągamy opłat. Zamiast docenić, to absolutna olewka i wciskanie wszystkiego jak leci. Z reguły kończy się to jak najbardziej stratą ich czasu i naszego. W pełni bez sensu.