«

»

gru 30

Jak się oświadczyć?

Everyman gościu jeżeli odkryje w zasadzie trafną białogłowę, to pragnie się z nią ożenić. Faktycznie może nie tyle to pragnienie faceta, co tamtej kapitalnej partnerki. Nieraz te marzenia się de facto pokrywają niesłychanie imponująco, a nieraz zgoła na odwrót. Jeżeli się całkiem pokrywają, to chłop chce aby oświadczyny były w rzeczywistości niepomiernie fenomenalne.

Nadzwyczaj świetnie te starania widać w rozmaitych filmach. Pewien weźmie ukochaną do restauracji, a tam w kieliszku znajdzie się pierścionek. Nieraz weźmie gitarę i przed oknem będzie świergotał bardzo marzycielską, czy też ulubiona piosenkę dziewczyny.

Która strategia jest najwymyślniejsza? W istocie z trudem powiedzieć co jest lepsze, niniejsza wzmiankowana gitara czy też kieliszek. Trudno, dlatego że niechybnie wszelka partnerka na wskroś w inny sposób prezentuje sobie niniejsze oświadczyny. Może być tak, że najważniejszym wyjściem będzie integracja gitary oraz kieliszka, a może być tak, iż wystarczy tylko kolano oraz pierścionek.

Pod żadnym pozorem niechybnie nie wypada naprowadzać się czymś pozostałym niż wiedzą o własnej wybrance. Z niej należy sięgać inspiracje do oświadczyn i prawdopodobnie to jest tak naprawdę najlepsze z możliwych wyjść.