«

»

gru 30

Wpierw przejedzenie, potem ból głowy

Gada się święta, święta i po świętach. Cudna była wigilia? Byliście nader objedzeni? Te wszelkie rarytasy. Jakże wolno się im było oprzeć? Właściwie ciężka materia. W szczególności, iż poniekąd wszelka z kobiet, które przygotowywały te wszystkie dania nadzwyczaj przykładały się do tych fenomenalnych świat.

Ogromnie zadziwiające dania, torty na zamówienie oraz rozmaite ciastka. Owo wszystko było okazjonalnym stole. Na pewno faktycznie wypadało uszczknąć bodaj kawałeczek, jeśli nawet jedynie tyciutki, to nagromadziło się niniejszego raczej dużo. Niesłychanie dużo jednostek odchorowało to. Kto nie wyekwipował się w jakieś medykamenty, tamten cierpiał bardziej. Szkoda, iż święta przeminęły, lecz bardzo porządnie, iż wraz z nimi to przejedzenie poszło podobnie.

W tym miejscu będzie bardzo potężny test dla własnych głów. Sylwek tudzież cała bieżąca biba z nim złączona. Naprawdę będzie się działo bardzo sporo. Raz jeszcze na stołach zagoszczą ciasteczka, być może podobnie i torty, chyba będą gorące dania i zapewne będzie wielce co niemiara alkoholi. W tym miejscu, to nie torty czy też ciasteczka, a nawet nie różnorakie dania będziemy pomnieć, tym razem będziemy pomnieć ewidentnie w niesłychanie wielu przypadkach te procenty.

Będzie ich nadto dużo i potem dzień będzie unikalnym wyzwaniem dla własnych głów. Może w gruncie rzeczy należałoby opróżnić o kieliszek mniej i… swoją drogą, jesteście dorośli.